ACED
Organisation
Designalism
Programmes
Designalism
Dit Wordt Het Nieuws
Reverb Channel
Breaking News
Spark Narration
Choose Your Story
General Activities
Calendar
Network
Contact
Home
Organisation
Designalism
Programmes
Calendar
Network
Contact
Team
Noortje van Eekelen
Creative Director
Yifan Yaing
Communication & Production
Patty Jansen
Program Manager
Jasper Schelling
Head of Technologies
IJsbrand van Veelen
Editor
Justine Corrijn
Communication & Production
Collaborators
Adriana Homolova
SK
Alice Wong
NL
Alison Killing
Ami Tsang
CN
Angelique Spaninks
NL
Anne-Marije Vendeville
NL
Annelys de Vet
BE
Annet Henneman
IT
Anouk Slingerland
NL
Arnold van Bruggen
NL
Asja Keeman
NL
Astrid Feringa
NL
Augustina Lavickaite
LT
Barbara Visser
NL
Belle Phromchanya
TH
Bram Alkema
NL
Bruce Moerdjiman
NL
Cato Verhoeven
NL
Charmaine de Heij
Chetana Pai
Chloé Galibert-Laîné
FR
Chris Congleton
Connor McMullen
Constant Dullaart
NL
Coralie Vogelaar
NL
Corinne van Duin
Crys Leung
CN
Daniel Kang Yoon Nørregaard
DK
Danielle Arets
NL
Danusia Schenke
NL
David Bouter
NL
Delilah van Eyck
NL
Derk Over
NL
Dimitri Tokmetzis
NL
Dominika Cechova
LT
Dylan Degeling
NL
Eefje Blankevoort
NL
Eef Veldkamp
Eliot Higgins
UK
Elke Smelt
NL
Emilia Martin
Emma van den Hof
Eric Smit
Erik Kessels
NL
Eva Hilhorst
NL
Eva van der Zand
Ewa Scheifes
NL
Fay Teo
MY
Femke Awater
NL
Fenna Wenselaar
NL
Fien Leeflang
Floor Schoonebeek
NL
Florian Cramer
Floris van Driel
NL
Francisco Laranjo
PT
Geart van der Pol
Geesje van Haren
NL
Gert Franke
NL
Ghalia Elsrakbi
SY
Giada Fiorindi
IT
Giulia Pompilj
Grace Houghton
UK
Gwendolyne Rottger
FR
Harald Dunnink
NL
Hay Kranen
NL
Helen Kret
Hugh Frost
UK
Imad Gebrayel
LB
Irakli Sabekia
GE
Irene Stracuzzi
IT
Irina Shapiro
RU
Iris Box
NL
Isabelle Britto
Isaura Sanwirjatmo
SR
Jaasir Linger
NL
Jake Charles Rees
UK
Janice Deul
NL
Janna Ullich
DE
Jasmijn Visser
NL
Jeroen Junte
NL
Jodie Hruby
Joline Heusinkveld
NL
Jonas Althaus
DE
Jonas Staal
NL
Jonathan Tang
Jonathan Tjien Fooh
Juhee Hahm
KR
Julia Janssen
NL
Julia Veldman
NL
Justien Marseille
NL
Katarína Balážiková
Ken Hollings
UK
Kevin B. Lee
US
Kiran Kaur
GB
Klara Debeljak
CH
Klasien van de Zandschulp
NL
Koen van Assema
NL
Koert van Mensvoort
NL
Lara Ankersmit
NL
Lauren Alexander
ZA
Lauren Grusenmeyer
BE
Lenka Hamosova
Lilian Stolk
NL
Lucas Hendricks
NL
Luc Roes
NL
Luis Anibal Villegas Hernandez
Luke Rideout
UK
Maarten van Hees
NL
Mantas Rimkus
LT
Marije Randewijk
NL
Marije Rooze
Marisa Mazria Katz
US
Mark Deuze
NL
Mark Jan van Tellingen
NL
Mark Vonk
NL
Martina Huynh
CH
Mary Ponomareva
RU
Mateo Broillet
CH
Max Bruinsma
NL
Maxime Benvenuto
FR
Michelle de Gruijl
Mieke Gerritzen
NL
Mirjam Prenger
NL
Mischa Appel
NL
Nick Waters
UK
Niels Schrader
VE
Nina Bogosavac
Noor de Kort
Paolo Cirio
US
Pascal Bakker
NL
Paula Minelgaite
UK
Peter Troxler
NL
Peter van der Putten
NL
Pieter Klok
NL
Polina Slavova
Pınar Demirdağ
TR
Rachel Moron
CW
Rebekka Fries
NL
Rennie Rijpsma
NL
René Moerland
NL
René Sommer
NL
Richard Vijgen
NL
Robert Glas
NL
Robert Trafford
UK
Robin Treur
NL
Roel Voordendag
NL
Rogier Klomp
NL
Roos du Pree
NL
Ruben Pater
NL
Sarah Saleh
Saskia Pouwels
Saskia van Stein
NL
Saul de Boer
CO
Selby Gildemacher
NL
Serginho Stekkel
NL
Sigrid Gulix
BE
Simone Weimans
NL
Sofija Stanković
RS
Sophie Almanza
Stijn Postema
NL
Suzan Verberne
NL
Taco Stolk
NL
Tamara Witschge
NL
Tanja Ubert
NL
Ted Hyunhak Yoon
KR
Teodora Stanković
RS
Tereza Ruller
CZ
Theo Ploeg
NL
Thieu Custers
Thieu Custers
Thijs de Melker
NL
Thomas de Beus
Tim Brandwijk
NL
Tim Laukens
NL
Timm Donke
Timo Kats
NL
Tjeerd de Boer
NL
Tobias Natterer
DE
Tom Kemp
NL
Tom Walter
NL
Ula Idzikowska
PL
Viola Renate
NL
Wendelmoet Boersema
NL
Wendy van der Waal
Wilbert van der Heijden
NL
Wisse Ankersmit
NL
Wouter Keijzer
NL
Wouter Stroet
Xandra Schutte
NL
Xiaofeng Dai
CN
Yara van der Velden
NL
Yuri Veerman
NL
Zepp van der Spek
NL
Zhizhong Keene
Zippora Martosoewando
Zuzana Duchova
Partners
Funds
Website Credits
Bruce Moerdjiman
NL
Lauren Grusenmeyer
BE
Dylan Degeling
NL